Kredyt hipoteczny

 

Planujesz wybudowanie swojego domu lub zakup mieszkania, a może potrzebujesz pieniędzy na inny cel i chciałbyś zabezpieczyć kredyt posiadaną nieruchomością? Jako doświadczeni doradcy hipoteczni, możemy Ci w obu zakresach doradzić, porównując kredyty hipoteczne oraz mieszkaniowe aż w 22 bankach. Oznacza to, że otrzymasz pełne porównanie dostępnej oferty w zależności od swojej zdolności kredytowej oraz oczekiwanego okresu spłaty. Swoje usługi oferujemy na terenie całej Polski, m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i wielu innych miastach. Dowiesz się tu, ile możesz wziąć kredytu oraz przez jaki czas będziesz go spłacał. Wszystko z pomocą doradcy hipotecznego, który przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad i podczas porównywania weźmie pod uwagę wszelkie aspekty dotyczące Twojej sprawy.

Interesuje Cię kredyt hipoteczny? To taka pożyczka, która jest zabezpieczona hipoteką, a którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Jeśli jesteś osobą prawną, fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą lub osobą fizyczną, możesz być kredytobiorcą. Twoja zdolność zostanie wyliczona na podstawie dochodów. Pożyczka hipoteczna może wynosić od 15 000 do aż 80% wartości Twojej nieruchomości.

Doradca hipoteczny może Ci także pomóc w przypadku kredytu mieszkaniowego, czyli takiej sytuacji, gdy potrzebujesz finansów na realizowanie budowy czy zakup nieruchomości. Taki kredyt przeznacza się także na modernizację czy remont. Doradca hipoteczny sprawdzi, ile kredytu i na jaki czas możesz pobrać. Kwota kredytu może wynosić od 50 000, w zależności od Twojej zdolności kredytowej. Co ważne, jest to do 95% wartości nieruchomości. Zdolność kredytowa jest tu liczona na podstawie dochodów, a kredytobiorcą może być osoba fizyczna oraz osoba prawna z sektora prywatnego i publicznego.

 

Skontaktuj się z doradcą

 

Jeśli interesują Cię kredyty hipoteczne to najlepszą opcją jest skorzystanie z wsparcia firmy doradztwa finansowego. Doradca skontaktuje się z Tobą, by udzielić Ci pełnej konsultacji w wybranym obszarze. Następnie będzie w stanie przygotować dla Ciebie wykres porównujący aż 22 oferty banków, dzięki czemu wybierzesz optymalne rozwiązanie w wybranym przez Ciebie obszarze. Co ważne, możesz się z nami kontaktować on-line, telefonicznie, ale także w naszej siedzibie we Wrocławiu. Swoje usługi oferujemy klientom z całej Polski, do których możemy się udać na konsultację.

Doradca nie tylko zaprezentuje Ci pełną ofertę banków, ale przede wszystkim pomoże Ci wypełnić wszelkie dokumenty, żebyś bez stresu mógł cieszyć się realizacją wybranych przez Ciebie celów. Nie trać czasu i pozwól sobie pomóc zespołowi doświadczonych specjalistów finansowych. Każdy członek naszej załogi posiada pełną wiedzę, nieustannie aktualizowaną w zakresie nowych produktów banków, a także doświadczenie w kalkulacji możliwości finansowych oraz w prezentowaniu propozycji klientom. Gwarantujemy profesjonalną oraz skuteczną pomoc w zakresie szukania oraz otrzymywania finansowania. Naszą działalność prowadzimy niezależnie i obiektywnie, dbając o dobro klientów.

 

Do jakich celów służy kredyt hipoteczny:

 

 

Skontaktuj się z nami jedyny w ofercie kredyt na 100% wartości nieruchomości na rynku 

mail:red.wroclaw@gmail.com

tel: 536330780

 

Pożyczka hipoteczna

 

Pożyczka hipoteczna to świetny produkt dla osób, które posiadają swoją  nieruchomość lub mają nieruchomość którą mogą dysponować. Jeśli i Ty do nich należysz, a potrzebujesz większej kwoty na korzystnych warunkach , ta pożyczka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pożyczka hipoteczna  pozwala na uzyskanie dużych sum, nawet do 80% wartości danego mieszkania lub domu, są to kwoty sporo wyższe niż w ofercie pożyczek gotówkowych.  Ogromnym plusem  jest niskie oprocentowanie, dużo korzystniejsze niż w przypadku kredytu gotówkowego. Dzięki pomocy specjalistów z Red Nieruchomości bez problemu załatwisz wszystkie formalności. Pomożemy Ci, w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz zapoznamy ze szczegółami umowy kredytowej.

 

Pożyczka hipoteczna – co zyskasz?

 

 

Kredyt konsolidacyjny

 

Zamiana kilku comiesięcznych rat kredytowych na jedną niższą płatność może przynieść niebagatelną ulgę w domowym budżecie. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu dotychczasowych zobowiązań. Specjalista Red Nieruchomości  pomoże Ci wybrać odpowiedni kredyt spośród dostępnych na rynku.

Kredyt konsolidacyjny, to sposób na połączenie kilku różnych comiesięcznych zobowiązań w jedno.


Jakie zobowiązania moża połączyć?


•    pożyczkę/kredyt gotówkowy
•    pożyczkę/kredyt hipoteczny
•    kredyt konsumencki
•    kartę kredytową
•    limit na rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowym
•    kredyt samochodowy

Z konsolidacji warto korzystać jednak z rozwagą.

Jakie korzyści wiążą się z kredytem konsolidacyjnym?


•    jedna miesięczna rata, zamiast kilku
•    niższa kwota przeznaczana na spłatę comiesięcznych zobowiązań
•    lepsza zdolność kredytowa
•    spłata rozłożona na dłuższy okres

Już sama możliwość zamiany kilku rat na jedną może brzmieć dobrze. A jeśli dodać jeszcze, że comiesięczna wysokość tej jednej raty, może być niższa od sumy kilku dotychczasowych rat, nietrudno ulec pokusie skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Zredukowanie liczby miesięcznych płatności, jeśli nie korzystamy ze zleceń stałych, bez wątpienia może być dużym ułatwieniem. Ale już obniżenie raty wymagać będzie wydłużenia okresu spłaty, przynajmniej niektórych zobowiązań podlegających konsolidacji. To stąd bierze się głównie możliwość zmniejszenia nowej raty, a nie z istotnie niższego oprocentowania. Choć należy uczciwie dodać, że niektóre banki są skłonne zaoferować oprocentowanie o 1-2 pkt proc. niższe.

Po więcej szczegółów zapraszamy na spotkanie z doradcą Red Nieruchomości

 

U nas znajdziesz kredyt konsolidacyjny w trzech prostych i wygodnych krokach:

WYBIERASZ

 

PORÓWNUJESZ

 

WNIOSKUJESZ

Umów się online na spotkanie ze specjalistą  podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.

 

 

 

Oszczędność czasu
analiza ofert 22 banków

 

Oszczędność czasu

0 ukrytych kosztów

Jasna i przejrzysta oferta
0 zł ukrytych kosztów

0% prowizji

Nasze usługi są bezpłatne
0% prowizji

18 banków

Oferta dopasowana do
potrzeb i oczekiwań Klienta

pomoc

Pomoc w skompletowaniu
dokumentów

oszacowanie

Oszacowanie zdolności
kredytowej