Kredyty hipoteczne

 

Wybór właściwego kredytu hipotecznego nie jest takim łatwym zadaniem jak mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka.. Z pozoru podobne oferty mogą różnić się bardzo istotnie co przekłada się na różnicę w ich cenie  nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niska miesięczna rata wcale nie musi  oznaczać, że kredyt jest tani. Niskie oprocentowanie może kusić, ale jeśli prowizja banku  jest wysoka, dojdą dodatkowe proddukty  w postaci konta, karty kredytowej, ubezpieczeń to  w efekcie spłacisz więcej niż Ci się wydawało.  Początkowe korzyści nie powinny przesłonić końcowego wyniku. Z tego powodu warto zaufać doświadczonym specjalistom  – wiemy, co kryje się pod  różnymi króczkami, parametrami, jak unikać pomyłek i dopasować produkt do przyszłego kredytobiorcy/. W czasie, gdy my będziemy analizować najlepsze oferty kredytów hipotecznych pod kątem Twoich potrzeb (skroimy garnitur na miarę)  Ty możesz zająć się projektowaniem mieszkania, domu,  zakupem  mebli,  sprzętu kuchennego itd.

 

Do jakich celów służy kredyt hipoteczny:

 

 

Skontaktuj się z nami jedyny w ofercie kredyt na 100% wartości nieruchomości na rynku 

mail:red.wroclaw@gmail.com

tel: 536330780

 

Pożyczka hipoteczna

 

Pożyczka hipoteczna to świetny produkt dla osób, które posiadają swoją  nieruchomość lub mają nieruchomość którą mogą dysponować. Jeśli i Ty do nich należysz, a potrzebujesz większej kwoty na korzystnych warunkach , ta pożyczka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pożyczka hipoteczna  pozwala na uzyskanie dużych sum, nawet do 80% wartości danego mieszkania lub domu, są to kwoty sporo wyższe niż w ofercie pożyczek gotówkowych.  Ogromnym plusem  jest niskie oprocentowanie, dużo korzystniejsze niż w przypadku kredytu gotówkowego. Dzięki pomocy specjalistów z Red Nieruchomości bez problemu załatwisz wszystkie formalności. Pomożemy Ci, w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz zapoznamy ze szczegółami umowy kredytowej.

 

Pożyczka hipoteczna – co zyskasz?

 

 

Kredyt konsolidacyjny

 

Zamiana kilku comiesięcznych rat kredytowych na jedną niższą płatność może przynieść niebagatelną ulgę w domowym budżecie. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu dotychczasowych zobowiązań. Specjalista Red Nieruchomości  pomoże Ci wybrać odpowiedni kredyt spośród dostępnych na rynku.

Kredyt konsolidacyjny, to sposób na połączenie kilku różnych comiesięcznych zobowiązań w jedno.


Jakie zobowiązania moża połączyć?


•    pożyczkę/kredyt gotówkowy
•    pożyczkę/kredyt hipoteczny
•    kredyt konsumencki
•    kartę kredytową
•    limit na rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowym
•    kredyt samochodowy

Z konsolidacji warto korzystać jednak z rozwagą.

Jakie korzyści wiążą się z kredytem konsolidacyjnym?


•    jedna miesięczna rata, zamiast kilku
•    niższa kwota przeznaczana na spłatę comiesięcznych zobowiązań
•    lepsza zdolność kredytowa
•    spłata rozłożona na dłuższy okres

Już sama możliwość zamiany kilku rat na jedną może brzmieć dobrze. A jeśli dodać jeszcze, że comiesięczna wysokość tej jednej raty, może być niższa od sumy kilku dotychczasowych rat, nietrudno ulec pokusie skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Zredukowanie liczby miesięcznych płatności, jeśli nie korzystamy ze zleceń stałych, bez wątpienia może być dużym ułatwieniem. Ale już obniżenie raty wymagać będzie wydłużenia okresu spłaty, przynajmniej niektórych zobowiązań podlegających konsolidacji. To stąd bierze się głównie możliwość zmniejszenia nowej raty, a nie z istotnie niższego oprocentowania. Choć należy uczciwie dodać, że niektóre banki są skłonne zaoferować oprocentowanie o 1-2 pkt proc. niższe.

Po więcej szczegółów zapraszamy na spotkanie z doradcą Red Nieruchomości

 

U nas znajdziesz kredyt konsolidacyjny w trzech prostych i wygodnych krokach:

WYBIERASZ

 

PORÓWNUJESZ

 

WNIOSKUJESZ

Umów się online na spotkanie ze specjalistą  podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.

 

 

 

Oszczędność czasu
analiza ofert 22 banków

 

Oszczędność czasu

0 ukrytych kosztów

Jasna i przejrzysta oferta
0 zł ukrytych kosztów

0% prowizji

Nasze usługi są bezpłatne
0% prowizji

18 banków

Oferta dopasowana do
potrzeb i oczekiwań Klienta

pomoc

Pomoc w skompletowaniu
dokumentów

oszacowanie

Oszacowanie zdolności
kredytowej