Kredyty gotówkowe

 

Interesuje Cię wsparcie doradcy kredytowego, który będzie mógł udzielić informacji na temat najlepszych kredytów gotówkowych na wybrany przez Ciebie, dowolny cel? Skorzystaj z naszej pomocy, kontaktując się z nami online, telefonicznie lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Zapraszamy Klientów z całej Polski, udzielimy informacji osobom z Wrocławia, Poznania, Gdańska oraz innych dużych i małych miejscowości. Gwarantujemy nasze wsparcie w każdym przypadku i informację o zaktualizowanej ofercie aż 22 banków. To oznacza, że będziesz miał pełne spojrzenie na Twoją zdolność kredytową, maksymalną ofertę banków, wielkość oraz ilość rat. Z tymi informacjami o wiele łatwiej będzie Ci wybrać kredyt gotówkowy, z którego będziesz zadowolony.

Ile może wynieść kredyt gotówkowy? Aż do 300 000 złotych bez zabezpieczeń, a okres kredytowania może wynosić do 120 miesięcy. Jest to jednak tylko przykładowa sytuacja, ponieważ wiele zależy od tego, jak wygląda Twoja sytuacja finansowa. Nasze doradztwo kredytowe świadczymy profesjonalnie, dlatego poznasz wszystkie szczegóły jak najszybciej i zawsze w sposób zaktualizowany, a pośrednik kredytowy odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli szczegółowych informacji o detalach wybranych kredytów.

Nasza firma doradztwa finansowego proponuje kredyty gotówkowe aż z 22 banków. To dla Ciebie ogromna oszczędność czasu, ponieważ już po uzupełnieniu jednych dokumentów otrzymasz porównanie w jednym miejscu, bez konieczności pytania osobno każdej z tych placówek o swoje możliwości oraz ich produkty. Dbamy także o to, żebyś otrzymał kredyt możliwie szybko, bez zbędnych opóźnień oraz żebyś ostatecznie był zadowolony z wybranego przez siebie produktu banku. Sprawdź swoje możliwości finansowe, wypełnij wnioski, a jeśli masz pytania, nasz doradca kredytowychętnie udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi, wyjaśniając zasady obliczania kredytów oraz rat.

 

Kredyty gotówkowe – co warto wiedzieć:

  • dopasujemy do Ciebie wszystkie parametry: wysokość raty, czas spłaty, możliwość wakacji kredytowych,
  • sam decydujesz, na jaki cel przeznaczysz pieniądze
  • poinformujemy Cię o wszystkich zaletach i wadach każdej oferty, więc nie musisz się bać ukrytych opłat i dodatkowych kosztów,
  • pomożemy w negocjacjach z bankiem,
  • przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, od wyboru produktu po podpisanie umowy

 

Skontaktuj się z nami pożyczki od 5tyś do 300tyś 

mail:red.wroclaw@gmail.com

tel: 536330780

 

Kredyt konsolidacyjny

 

Zamiana kilku comiesięcznych rat kredytowych na jedną niższą płatność może przynieść niebagatelną ulgę w domowym budżecie. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu dotychczasowych zobowiązań. Specjalista Red Nieruchomości  pomoże Ci wybrać odpowiedni kredyt spośród dostępnych na rynku.

Kredyt konsolidacyjny, to sposób na połączenie kilku różnych comiesięcznych zobowiązań w jedno.


Jakie zobowiązania moża połączyć?


•    pożyczkę/kredyt gotówkowy
•    pożyczkę/kredyt hipoteczny
•    kredyt konsumencki
•    kartę kredytową
•    limit na rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowym
•    kredyt samochodowy

Z konsolidacji warto korzystać jednak z rozwagą.

Jakie korzyści wiążą się z kredytem konsolidacyjnym?


•    jedna miesięczna rata, zamiast kilku
•    niższa kwota przeznaczana na spłatę comiesięcznych zobowiązań
•    lepsza zdolność kredytowa
•    spłata rozłożona na dłuższy okres

Już sama możliwość zamiany kilku rat na jedną może brzmieć dobrze. A jeśli dodać jeszcze, że comiesięczna wysokość tej jednej raty, może być niższa od sumy kilku dotychczasowych rat, nietrudno ulec pokusie skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Zredukowanie liczby miesięcznych płatności, jeśli nie korzystamy ze zleceń stałych, bez wątpienia może być dużym ułatwieniem. Ale już obniżenie raty wymagać będzie wydłużenia okresu spłaty, przynajmniej niektórych zobowiązań podlegających konsolidacji. To stąd bierze się głównie możliwość zmniejszenia nowej raty, a nie z istotnie niższego oprocentowania. Choć należy uczciwie dodać, że niektóre banki są skłonne zaoferować oprocentowanie o 1-2 pkt proc. niższe.

Po więcej szczegółów zapraszamy na spotkanie z doradcą Red Nieruchomości

 

U nas znajdziesz kredyt konsolidacyjny w trzech prostych i wygodnych krokach:

WYBIERASZ

 

PORÓWNUJESZ

 

WNIOSKUJESZ

Umów się online na spotkanie ze specjalistą  podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.

 

Zapytaj nas:

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt: